הפוסט השני שלי בבלוג

דף הפייסבוק העסקי שלך הוא נכס חשוב. אפשר לומר שהוא חלון הראווה שלך או של הארגון שלך אל העולם.

על פי התפיסה הרווחת, העולם הדיגיטלי משקף את מה שמתרחש בעולם האמיתי. בעלי עסקים, ארגונים ואנשי ציבור צריכים לזכור כי הקהל שלהם בוחן אותם לא רק על פי המעשים שלהם אלא גם על פי הנראות שלהם, על פי הנגישות שהם מציעים לו ועל פי המקצועיות שהם משדרים.

האמצעים הדיגיטליים העומדים לרשותך
יצירת תשתית דיגיטלית היא צעד חשוב מאד אם אתה רוצה להגיע אל הקהל הרחב ולתקשר איתו. מעבר לאתר אינטרנט אליו אפשר יהיה להיכנס כדי לקרוא על אודותיך, ערוץ יוטיוב רציני ודף פייסבוק פעיל הם חלק מהעולם הדיגיטלי שאתה תרצה ליצור. חשוב שהתשתית הדיגיטלית שלך תיראה מקצועית, שהסרטונים שתעלה יהיו מעניינים ושדף הפייסבוק שלך יספר לקהל הרחב מי אתה.

דף פייסבוק עסקי. מי אתה?
בין אם יש לך עסק, ארגון ובין אם אתה דמות ציבורית, חשוב שתזכור כי דף הפייסבוק שלך למעשה אומר מי אתה. יותר ויותר אנשים בוחנים בשנים האחרונות את דפי הפייסבוק של עסק או של חברה לפני שהם בוחרים אם לעבוד אתם. לכן, ישנה חשיבות גדולה לנראות הדף, למסרים אשר עוברים בו ולתקשורת עם הקהל הרחב.

כיצד תוכל לחשוף את עצמך בדרך הטובה ביותר?
דף פייסבוק שעובד היטב וביעילות הוא, למעשה, חלון הראווה של העסק, של הארגון או של האדם ויש לזכור שהגולשים ושהלקוחות הפוטנציאליים חשופים אליו. לכן, חשוב מאד שהמסרים שיעברו ממנו יהיו מקצועיים, מעניינים וחברתיים, ושישלבו בין קלילות אליה ניתן להתחבר בקלות לבין תרומה ממשית לקהל.

אם אינך יודע כיצד להתנהל היטב ברשת הדיגיטלית ובדף הפייסבוק, תוכל לפנות לחברה מקצועית אשר תיצור עבורך את מעגל המתעניינים הראשוני, שתפעיל את הדף ושתדאג לכך שיהיה מעניין, רלוונטי ושימשוך אליו קהל רב.

נהניתם מהמאמר? שתפו אותו עם חברים 🙂

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב print
Print